23 Niedziela Zwykła 2020

1. W związku z utrzymującym się stanem zakażeń, przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniej odległości na placu kościelnym. Dziś transmitowana będzie msza o godz. 11.30.
  2. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, składka na cele diecezjalne.
  3. Poniedziałek – .
  4. Wtorek – Narodzenie NMP – głównej patronki diecezji, po mszy porannej i najbliższą niedzielę poświęcenie ziarna siewnego. O 14. Pogrzeb śp. + Mieczysława Piekarza z ul. Kasztelana Spytka.
  5. Środa – o 18.00 Nowenna do MBN Pomocy i msza św.. Po mszy wieczornej ks. Katecheta zaprasza na spotkanie klasę 3 wraz z rodzicami.
  6. Czwartek – .
  7. Piątek – o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i msza św. Na mszę wieczorną zapraszamy klasę 8 i klasę 1 ze szkoły średniej na spotkanie organizacyjno-przygotowawcze przed bierzmowaniem. Bierzmowanie będzie 17 października u nas w parafii podczas wizytacji.
  8. Sobota – ,
  9. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, msza dla dzieci o 11.00, składka na cele parafialne. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce i kwartalne dni modlitw za dzieci m młodzież i wychowawców.