22 Niedziela Zwykła 2020

1. W związku ze wzrostem zakażeń, przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniej odległości na placu kościelnym. Dziś transmitowana będzie msza o godz. 11.30.
  2. Niedziela – ostatnia piąta niedziela miesiąca – niedziela Synodalna
  3. Ofiara złożona do puszek na Bejrut wyniosła 2368,20 zł, co zostało przesłane do Caritasu.
  4. Poniedziałek – Ogólnopolski Dzień Solidarności i Wolności.
  5. Wtorek – z uwagi na to, że są od rana różne terminy rozpoczęcia roku szkolnego w klasach, msza w kościele na rozpoczęcie roku będzie we wtorek o godzinie 18.00. Komunikat od Dyrektora szkoły.
  6. We wtorek przypada też Dzień modlitw o Ochronę Stworzenia, Rocznica wybuchu II wojny światowej (1939) – pamiętamy w modlitwach o poległych.
  7. Środa – o 18.00 Nowenna do MBN Pomocy i msza św., okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem dla dzieci ze szkoły podstawowej od 17,00.
  8. Czwartek – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dok. Kośc., pierwszy czwartek miesiąca, dzień pamięci o powołania i za powołanych w naszych modlitwach, okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem dla młodzieży od 17,00.
  9. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, do chorych udamy się od 8.00, okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku dla starszych od 17,00, o 18.00 Msza św.
  10. Sobota – pierwsza sobota miesiąca,
  11. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, składka na cele diecezjalne.
  12. Odpust Tuchowski – list i ogłoszenie
  13. Dziękuję za uporządkowanie terenów przy kościele i na parkingach mieszkańcom ul. Kasztelana Spytka, włączającym się w asysty procesyjne i za liczny udział w Uroczystości Odpustowej. Bóg zapłać!