3 Niedziela Wielkanocna -14.04.2024

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego, Święto Chrztu Polski i druga niedziela miesiąca – składka na cele inwestycyjne, zwłaszcza na pokrycie kosztów remontu Sali Młodzieżowej w budynku katechetycznym. Bóg zapłać!
  • Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz.7.00.
  • Wspominki roczne o godz. 8.30.
  • Msza św. ze szczególnym udziałem dzieci o godz. 11.00.
  1. W środę:
  • nowenna do MBNP o 18.00 i Msza św.
  • Spotkanie młodzieży w Domu Ludowym o godz.19.30.
  1. W piątek o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.
  2. W sobotę:
  • Spotkanie LSO o godz. 9.00.
  • Spotkanie DSM o godz. 10.00.
  1. Następna niedziela – to Niedziela Dobrego Pasterza – w związku z tym, w naszej świątyni będziemy gościli – ze specjalnym świadectwem o swojej pracy – Siostry Felicjanki z Krakowa, w zgromadzeniu których służą dwie nasze parafianki.  Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Ireny Świerczek. Od uczestników pogrzebu będzie 12 Mszy św. /do odebrania w zakrystii/ Polecajmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu…
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego” z polecanymi artykułami o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę. /Intencje mszalne/

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa oraz troskliwej opieki Maryi i św. Bartłomieja – naszego patrona.

„On sam stanął pośród nich i rzekł do nich: «Pokój wam!»”.

Oby pokój Chrystusa i Jego światło Dobrej Nowiny

towarzyszyły nam szczególnie w nadchodzącym tygodniu.

Niech Pan nam błogosławi.