2 Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 7.04.2024

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  • Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  • godzinie 15.00 Godzinę Miłosierdzia poprowadzi nasza schola – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  1. W poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  • Godzinmi do NMP o godz. 6.00.
  • Msze św. z kazaniem o 6.30, 9.00 i 18.00 z przyjęciem ślubowania podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy /szczegóły na ulotkach/.
  1. W środę: nowenna do MBNP o 18.00 i Msza św.
  • Spotkanie dzieci pierwszokominijnych wraz z rodzicami o godz.18.00.
  • Spotkanie młodzieży w Domu Ludowym o godz.19.30.
  1. W piątek o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.
  2. W sobotę – przypada Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
  • Spotkanie LSO o godz. 9.00.
  • Spotkanie DSM o godz. 10.00.
  1. Następna niedziela – to Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego, Święto Chrztu Polski i druga niedziela miesiąca – składka na cele inwestycyjne, zwłaszcza na pokrycie kosztów remontu Sali Młodzieżowej w bud. katech
  • Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 7.00.
  • Wspominki roczne o godz. 8.30.
  • Msza św. ze szczególnym udziałem dzieci o godz. 11.00.
  1. Bóg zapłać za ofiary na kościół: pewnej osobie z ul. Malowniczej, narzeczonym: Karolinie Janusz i Szymonowi Put.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”, „Trwajcie w miłości”.
  3. Klub Seniora „Osób Wcześniej Urodzonych” podczas  ostatniego kiermaszu zebrał kwotę 2885 zł, którą  przeznaczył na pielgrzymkę osób starszych z naszej parafii do Sanktuarium Świętego Krzyża w Górach Świętokrzyskich. Pielgrzymka planowana jest na początku maja. Szczegóły będą w krótce podane. Dziękujemy wszystkim za przychylność i ofiarność.
  4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa oraz troskliwej opieki Maryi i św. Bartłomieja – naszego patrona.

„Nasza nadzieja w Bożym miłosierdziu”. Niech zmartwychwstały Pan ze swoim miłosierdziem przezwycięża słabości i trudności życia i towarzyszy nam swoim błogosławieństwem.