7 niedziela wielkanocy – Wniebowstąpienie Pańskie 2019

 1. Niedziela – pierwsza niedziela czerwca, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Dzień Dziękczynienia, składka na cele diecezjalne.
 2. Poniedziałek – ŚW. Karola Lwangi i towarzyszy.
 3. Wtorek –
 4. Środa – św. Bonifacego, bpa i męcz., od 17.30 okazja do spowiedzi dla szkoły podstawowej, o 18.00 msza św. i Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
 5. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, modlić się będziemy o powołania, od 17.30 okazja do spowiedzi dla szkół średnich, o 18.30 a więc zaraz po mszy wieczornej egzamin przed bierzmowaniem uczniów dla kasy 7.
 6. Piątek – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, kapłana i męcz., pierwszy piątek miesiąca, do chorych pojedziemy od 8.00, od 17.00 okazja do spowiedzi dla starszych.
 7. Sobota – św. Jadwigi Królowej.
 8. Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha św., druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, msza z kazaniem dla dzieci o 11.00, składka na potrzeby naszego kościoła, zaś do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 9. W minionym tygodniu odbyły się procesje o urodzaje, dziękuję wszystkim którzy włączyli się w ich przygotowanie, dowóz i obsługę.
 10. W tym roku w miesiącu maju znowu tradycji stało się zadość gdy dobiegały do naszych uszu dźwięki pieśni maryjnych wygrywanych na instrumentach dętych. Wykonywali je panowie: Stanisław Nalepka, Mariusz Karaś i Jacek Put pod czujnym okiem i doradztwem Pana Edwarda Puta. Bóg zapłać im za wytrwałość i wyrażane w ten sposób świadectwo wiary.   
 11. W minionym tygodniu został wykoszony cmentarz, proszę o ewentualne oczyszczenie grobów.
 12. Zaproszenie na Diecezjalne Święto Rodziny
 13. Informacja z Jadownik Mokrych.