11 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – uroczystość Najświętszej Trójcy, odpust w Okocimiu, druga niedziela miesiąca, a więc zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na tacę na cele parafialne. Zbiórka do puszek na UPJP2 w Krakowie i Tarnowie.
  2. Poniedziałek – św. Antoniego z Padwy, prezb. i dok. Kośc.
  3. Wtorek – błog. Michała Kozala, bpa i męcz., Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych.
  4. Środa – 10 rocznica objęcia diecezji przez biskupa Andrzeja Jeża – komunikat. Po mszy wieczorne urządzanie ołtarzy na Boże Ciało.
  5. Czwartek – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało, rocznica pierwszej komunii klasy 4, składka na hospicja i wyznaczone cele charytatywne. Po mszy o 11.00 procesja do 4-ch ołtarzy. Do udziału w procesji szczególnie zapraszamy dzieci, młodzież bierzmowaną, W Boże Ciało można zyskać odpust zupełny za pobożne uczestnictwo w procesji eucharystycznej. W oktawie Bożego ciała msze z procesjami w dni powszednie o 6.30 i o 18.00, w niedzielę o 11.00.
  6. Piątek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. po mszy wieczornej spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – 12 niedziela zwykła – Diecezjalne Święto Rodziny – komunikat.
  9. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego.