12 Niedziela Zwykła 2020

  1. Przez cały okres epidemii, przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniej odległości na placu kościelnym. W niedziele z naszego kościoła będzie dziś transmitowana msza o godz. 11.00.
  2. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, Diecezjalne Święto Rodziny.
  3. Poniedziałek – o 12.30 wprowadzenie i różaniec, a o 13.00 pogrzeb śp. + Wandy Karaś z ul. Kasztelana Spytka.
  4. Wtorek –
  5. Środa – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela, podczas mszy wieczornej włączenie do grona ministrantów przygotowanych o służby liturgicznej kolejnych aspirantów.
  6. Czwartek –
  7. Piątek – Po mszy wieczornej w kościele egzamin przed bierzmowaniem dla klasy 7, zapraszamy rodziców.
  8. Sobota – o godzinie 9.00 spowiedź dla dzieci, które w niedzielę przystąpią do pierwszej komunii św., dla ich rodziców, rodzeństwa i chrzestnych.
  9. Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca, a więc Niedziela Synodalna, o godzinie 10.00 uroczystość pierwszokomunijna w naszej parafii. W związku z tym bardzo prosimy aby na tej mszy komunijnej byli oprócz dzieci, tylko rodzice i chrzestni dzieci komunijnych i ewentualnie najbliższa rodzina. Wyjątkowo suma będzie przesunięta o pół godziny to jest na 11.30.
  10. Dziękuję rodzicom i dzieciom komunijnym za ofiarę – Dar Ołtarz złożony z okazji pierwszej komunii w wysokości 800 złotych na potrzeby kościoła. Bóg zapłać.