11 Niedziela Zwykła 2020

1. Od dziś przez trwający okres epidemii, przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele. W niedziele z naszego kościoła będzie transmitowana tylko msza o godz. 11.00.
  2. Niedziela – druga niedziela czerwca, zmiany tajemnic różańcowych, składka na cele parafialne, zaś do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady.
  3. Poniedziałek –
  5. Środa – Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.
  6. Czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo wianków i ogólne błogosławieństwo dzieci o 18.00.
  7. Piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Po mszy wieczornej procesja Eucharystyczna.
  8. Sobota – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  9. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, Diecezjalne Święto Rodziny.
  10. Dziękuję za przygotowanie i oprawę procesji Bożego Ciała: druhom OSP niosącym sztandar i baldachim, drużynie dziecięcej – młodym druhom OSP za udział w procesji, urządzającym ołtarze szczególnie za kwiaty. Bóg zapłać.