13 Niedziela Zwykła 2020

1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniej odległości na placu kościelnym. Dziś transmitowana będzie msza o godz. 11.30.
  2. Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca, a więc Niedziela Synodalna, o godzinie 10.00 uroczystość pierwszokomunijna w naszej parafii. W związku z tym bardzo prosimy, aby na tej mszy komunijnej byli oprócz dzieci, tylko rodzice i chrzestni dzieci komunijnych i ewentualnie najbliższa rodzina. Wyjątkowo suma będzie przesunięta o pół godziny to jest na 11.30.
  3. Poniedziałek – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, msze o 7.00, 9.00 i 18.00, składka do dyspozycji Ojca Świętego. Rozpoczęcie Białego Tygodnia dla dzieci komunijnych, które to dzieci zapraszamy na msze wieczorne o 18.00.
  4. Wtorek – o 14.00 pogrzeb śp. + Anny Roczniak z ul. Kasztelana Spytka, wprowadzenie o 13.30 i różaniec.
  5. Środa – okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od 17.00, o 18.oo Nowenna do MBNPomocy i msza św.
  6. Czwartek – NMP Tuchowskiej, pierwszy czwartek miesiąca, okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od 17.00. o 18.00 msza św.
  7. Piątek – Św. Tomasza Ap., pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych od 8.00, okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku od 17.00. o 18. Msza św.
  8. Sobota – pierwsza sobota miesiąca,
  9. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, składka na cele diecezjalne.
  10. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce oczekiwania na zmartwych-wstanie śp: + Wandę Karaś od uczestników pogrzebu będzie 22 msze św.