Objawienie Pańskie 6 I 2019

  1. Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli; po mszach poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy – przynieśmy do kościoła kadzidło i kredę otrzymane przy opłatkach. W tym dniu jest też Dzień Dzieła Misyjnego w naszej diecezji i Misyjny Dzień Dziecka, składka na cele misyjne. 
  2. Poniedziałek –.
  3. Wtorek –.
  4. Środa –.
  5. Czwartek – to jest 10 stycznia o godzinie 16.00 szkoła organizuje Jasełka dla Babci i Dziadka. Ponieważ Rada Rodziców po Jasełkach organizuje poczęstunek dla Babci i Dziadka, to organizatorzy proszą by dzieci zgłosiły ile Dostojnych Osób przybędzie na jasełka.  
  6. Piątek –.      
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia, druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na potrzeby parafialne .