2 Niedziela Zwykła 2019

1. Niedziela – trzecie niedziela miesiąca, Światowy dzień Migranta i Uchodźcy, składka na potrzeby diecezjalne.
  2. Poniedziałek – św. Agnieszki dziew. i męcz. – Dzień Babci.
  3. Wtorek – Dzień Dziadka.
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy.
  5. Czwartek – św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kośc..
  6. Piątek – Nawrócenie św. Pawła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po mszy św. wieczornej to jest o godz. 18.00 na plebanii Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Tematem spotkania będzie: Towarzyszenie osobom żyjącym w związkach nieregularnych.
  7. Sobota – świętych Tymoteusza i Tytusa biskupów., Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.
  8. Niedziela – czwarta niedziela miesiąca stycznia, Niedziela Synodalna. Światowy Dzień Chorych na Trąd i Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.
  9. Zakończyliśmy Wizytację Duszpasterską. Cieszy nas wasze zainteresowanie sprawami parafialnymi, dziękujemy za wszystkie uwagi, ale też i za życzliwe przyjmowanie nas w waszych domach. Dziękujemy za ofiary składane przy okazji kolędy. Bóg zapłać!
  10. Kolędnicy w czasie Kolędy Misyjnej zebrali na cele misyjne 5401,20 zł. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i dzieciom – uczestnikom Kolędy Misyjnej. Bóg zapłać!
  11. Zachęta do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.