7 Niedziela Zwykła 2019

1. Niedziela – niedziela synodalna.
  2. Poniedziałek –
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy. Od 16.30 okazja do spowiedzi dla dzieci przed pierwszym piątkiem.
  5. Czwartek – Od 16.30 okazja do spowiedzi dla młodzieży przed pierwszym piątkiem.
  6. Piątek – pierwszy piątek miesiąca,, od 8.00 wyjazd do chorych, od 16.00 okazja do spowiedzi dla starszych z racji pierwszego piątku.
  7. Sobota – pierwsza niedziela miesiąca.
  8. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca niedziela adoracyjna którą rozpoczynamy  nabożeństwo 40-godzinne. Adoracja pod koniec każdej mszy zamiast kazania i od 12.00 do 16.00 na prywatną adorację wszystkich dysponujących wolnym czasem. Zadbajmy by kościół nie był pusty. Ciąg dalszy adoracji 40-godzinnej w następny poniedziałek i wtorek od 14.00 do 17.00. kościół udziela odpustu zupełnego wiernemu, który nawiedzi Najświętszy Sakrament przynajmniej przez pół godziny w celu adoracji.