34 NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zakończenie roku liturgicznego, patronalne święto LSO Diecezji Tarnowskiej oraz Akcji Katolickiej, Niedziela Synodalna.
  2. Poniedziałek –
  4. Środa – o 16.30 wypominki listopadowe i różaniec. Na godz. 18.00 zapraszam na plebanię Parafialny Zespół Synodalny i Parafialną Radę Duszpasterską. Tematem spotkania będzie „Kryzys wspólnoty rodzinnej” oraz „Celebracje Świąt w rodzinie”, oraz sprawa spłacenia kolejnej kwoty za prace malarskie. Prace trwają, są to prace żmudne, dokładne – jak pewno zauważmy są prowadzone nawet do późna w nocy.
  5. Czwartek –
  6. Piątek – Św. Andrzeja Ap., o 16.30 wypominki listopadowe i różaniec.
  7. Sobota – pierwsza sobota miesiąca
  8. Niedziela – pierwsza niedziela Adwentu, składka na potrzeby diecezjalne.
  9. Wczoraj odbył się pogrzeb: + Jana Kolarza od uczestników pogrzebu będzie 6 mszy św.
  10. Prezes Klubu Sportowego w Porębie Spytkowskiej zaprasza wszystkich zawodników, członków klubu, sympatyków oraz osób chętnych którym nie jest obojętny dalszy los klubu na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze które odbędzie się w najbliższą niedziele tj. 25 listopada W budynku Domu Ludowego: o godz: 15.00.
  11. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.