3 Niedz. Wielkanocna 2021

1. Niedziela – Niedziela Biblijna rozpoczynająca Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  2. Poniedziałek – 16 rocznica wyboru papieża Benedykta XVI – obecnego emeryta.
  4. Środa – o 18.00 nowenna i msza św..,
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – w liturgii uroczystość Św. Wojciecha, Bpa i męcz., głównego patrona Polski, z tej racji w piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych a więc nie ma postu. O 18.00 Koronka oraz msza św.,
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – czwarta wielkanocna nazwana Niedzielą Dobrego Pasterza, składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie, czwarta niedziela kwietnia i zarazem Niedziela Synodalna, Światowy Dzień Modlitw o Powołania, niedziela modlitw za kierowców. Po mszy popołudniowej, zamiast nieszporów – Litanią od Wszystkich Świętych będziemy modlić się o urodzaje z tej racji, że będzie to dzień, kiedy zwykle kościół wspomina św. Marka Ewangelistę.
  9. Od uczestników pogrzebu za śp. +Eugeniusza Włodarczyka będzie 3 msze św.
  10. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego. Jest też specjalny numer o świętym Józefie. Można nabywać.