23 Niedziela zwykła Rok B 2018

 1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, początek VIII Tygodnia Wychowania zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na cele parafialne. Dziś o 13.00 pogrzeb śp. + Jadwigi Mastalerz, 12.30 wprowadzenie i różaniec.
 2. Poniedziałek –
 3. Wtorek –
 4. Środa – o 18.00 Nowenna i Msza św.. Po nowennie i mszy św. ks. Katecheta zaprasza rodziców ministrantów i lektorów na spotkanie w sprawie służby liturgicznej przy ołtarzu.
 5. Czwartek – św. Jana Chryzostoma, bpa i dok. Kośc..
 6. Piątek – Podwyższenie Krzyża Świętego, Droga Krzyżowa o 18.00 i Msza św..
 7. Sobota – NMP Bolesnej. 15 września Dębica będzie gościć młodych z całej diecezji. Będzie modlitwa, integracja i gość specjalny kard. Luis Tagle. Jest on znany m.in. z katechezy wygłoszonej w Tauron Arenie podczas ŚDM Kraków 2016. Ten Synaj – bo tak nazywa się to spotkanie młodych – odbędzie się w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Początek o 13.30. Zapisy u ks. Katechety do środy. W programie m. innymi wspólna integracja, konferencja kard. Luisa Tagle, świadectwo, adoracja oraz możliwość spowiedzi i Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Jeża.
 8. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. + Mieczysława Puta, od uczestników pogrzebu będzie 3 msze św.
 10. Ogłoszenie zakładu kominiarskiego.
 11. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.