21 NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018 ODPUST PARAFIALNY

1. Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca a więc kolejna niedziela synodalna, jednocześnie Uroczystość odpustowa ku czci św. Bartłomieja, patrona naszej parafii. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi o. Bonawentura Nosek z Kończysk koło Zakliczyna.
2. Poniedziałek – św. Moniki
3. Wtorek – św. Augustyna
4. Środa – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela, o 18.00 Nowenna i Msza św..
5. Czwartek –
6. Piątek – o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św..
7. Sobota – pierwsza sobota miesiąca.
8. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca września, składka na cele diecezjalne
9. Dziękuję za uporządkowanie obejścia naszej świątyni. Za skoszenie trawy wokół kościoła i na skarpie, koło stodoły i na parkingu od strony zachodniej, i uporządkowania terenu, oraz  wyplewienie skarpy od strony wschodniej, mieszkańcom Osiedla Uroczego. Dziękują ministrantom i lektorom za liturgiczną oprawę uroczystości odpustowej: ale też i dzieciom sypiącym kwiatki, niosącym feretrony i sztandary, druhom OSP udział w procesji.
10. W minionym ty dniu odbył się pogrzeb + Władysława Dudy od uczestników pogrzebu będzie 6 mszy św.
11. Ogłoszenie od sołtysa – Małopolskie Dni Ratownictwa.
12. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.