17 Niedziela Zwykła 2020

1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniej odległości na placu kościelnym. Dziś transmitowana będzie msza o godz. 11.30.
  2. Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca, Niedziela Synodalna. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, po mszach niedzielnych błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  3. Poniedziałek –
  5. Środa – św. Marty, o 18.oo Nowenna do MBNPomocy i msza św.
  6. Czwartek –
  7. Piątek – św. Ignacego z Loyoli, prezb., o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.
  8. Sobota – św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dok Kośc., Rocznica Powstania Warszawskiego (1944), pierwsza sobota miesiąca, rozpoczęcie miesiąca dobrowolnej abstynencji. Od soboty w południe poprzez całą niedzielę możemy zyskać tzw. Odpust Porcjunkuli. (Wiadomości dotyczące tego odpustu są na oddzielnej stronie.)
  9. Niedziela – pierwsza niedziela sierpnia, składka na cele diecezjalne.
  10. Ogłoszenie z zakładu kominiarskiego. Sprawdzenie i czyszczenie przewodów kominowych w Porębie Spytkowskiej w dniach od 27 do 31 lipca 2020.