Zesłanie Ducha Świętego 2022

  1. Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha św., Dzień Dziękczynienia w Polsce, składka na cele diecezjalne. Dziś kończy się Okres Wielkanocny a do następnej niedzieli to jest do Trójcy św. trwa okres komunii św. wielkanocnej.
  2. Poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła, msze o 7.00; 9.00 i 18.00, odpust w Brzesku, suma o 18.00.
  3. Wtorek – błog. Zbigniewa Strzałkowskiego, prezb. i męcz. Nabożeństwo do NSPJ w dni gdy msze są wieczorem – będzie wieczorem a w dni gdy nie ma mszy wieczornej t nabożeństwo to jest rano, po mszy porannej.
  4. Środa – św. Jadwigi Królowej.
  5. Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. Piątek –.
  7. Sobota – św. Barnaby Apostoła.
  8. Niedziela – uroczystość Najświętszej Trójcy, odpust w Okocimiu, druga niedziela miesiąca, a więc zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na tacę na cele parafialne. Zbiórka do puszek na UPJP2 w Krakowie i Tarnowie.
  9. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego.