XV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Niedziela – dziś trzecia niedziela miesiąca, składka na WSD w Tarnowie.
2. Poniedziałek – NMP z Góry Karmel
4. Środa – Św. Szymona z Lipnicy, prezb. o 18.00 Nowenna do MBNPomocy i Msza św.
5. Czwartek –
6. Piątek – o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św..
7. Sobota –
8. Niedziela – czwarta niedziela lipca, po mszach św. błogosławienie pojazdów i ich kierowców z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
9. Sołtys wsi prosił o przekazanie następującej wiadomości:
Szanowni mieszkańcy! Uprzejmie informuję, że 22 lipca 2018 roku (niedziela) o godz. 17:00 w Domu Ludowym odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Urzędu Miejskiego w Brzesku oraz projektantem dotyczące wykonywania przyłączy do budowanej sieci wodociągowej. Wszystkich zainteresowanych przyłączem oraz osoby mające pytania dotyczące budowanego odcinka zapraszamy. Z poważaniem Adrian Zaleśny – Sołtys.
10. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby:
11. Śp. + Heleny Możdżeń, od uczestników pogrzebu będzie 9 mszy św.
12. Śp. + Marii Tota, od uczestników pogrzebu będzie 8 mszy św.
13. Ks. Katecheta dziś odprawia na urlopie mszę od uczestników pogrzebu za + Józefę Ferenz a od wtorku 17 lipca do 23 lipca msze za Józefę Ferenz będzie odprawiał ks. Proboszcz na urlopie.
14. Zachęta do czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego i Źródła, Niedzieli.