Wniebowstąpienie Pańskie 2020

1. Nadal korzystajmy z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.. Na mszy św. nadal może być tylko ograniczona ilość osób, uwzględniając powierzchnie naszego kościoła. Po ostatnich złagodzeniach może nas być w kościele jednorazowo 25 osób. Ponawiam prośbę – lepiej pozostać w domu do odwołania lub większego złagodzenia zakazów epidemicznych. Z naszym kościołem nadal będziemy mogli się łączyć za pośrednictwem facebooka.
  2. Komunikat Biskupa Tarnowskiego.
  3. Niedziela – dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Dzień Modlitw za Kościół w Chinach. Trwa Nowenna do ducha św. dziś po sumie, w dni powszednie w czasie majówki.
  4. Poniedziałek – .
  5. Wtorek – Św. Filipa Nereusza, prezb., Dzień Matki.
  6. Środa – .
  7. Czwartek –.
  8. Piątek – Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziew.
  9. Sobota –
  10. Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha św.
  11. Ogłoszenie o Busach …
  12. W minionym tygodniu był pogrzeb śp. Krystyny Gardiasz, od uczestników pogrzebu za duszę zmarłej będzie 2 msze św..
  13. Antoni Wasil będzie odprawiał msze św. za + Jana Ducha od 1 czerwca 2020 (34 msze św.)