WIELKANOC 2021

1. Niedziela – w niedzielę wielkanocną o godz. 6.30 będzie procesja rezurekcyjna jeden raz wokół kościoła i po niej msza św.. składka na cele diecezjalne. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  2. Poniedziałek Wielkanocny – msze ja w dniu dzisiejszym, składka na KUL i UPJPII.
  3. Wtorek – .
  4. Środa – o 18.00 nowenna i msza św..
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – Koronka i Nowenna oraz msza św., z racji Oktawy wielkanocnej w piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych (więc nie ma postu).
  7. Sobota – Diecezjalne Święto Caritas.
  8. Niedziela Wielkanocna – Święto Bożego Miłosierdzia, druga niedziela miesiąca, rano zmiany tajemnic różańcowych, składka na tacę na potrzeby parafialne, zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  9. Dziękuję już tradycyjnie dwóm rodzinom za urządzenie ciemnicy i Grobu Pańskiego, Bóg zapłać.