Niedziela Zmartwychwstania

1. Niedziela – w niedzielę wielkanocną o godz. 6.00 będzie procesja rezurekcyjna i po niej msza św. pozostałe msze o 9.00; 11.00 i 16.00.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – msze jak w niedzielę, składka na KUL i UPJP II -WTST.
  4. Środa – Nowenna o 18.00 i Msza św.
  5. Czwartek – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
  6. Piątek – Święto Chrztu Polski – święto Państwowe, w tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  7. Sobota – Diecezjalne Święto Caritas.
  8. 2 Niedziela Wielkanocna – czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego, zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia.
  9. Dziękuję dwóm rodzinom za urządzenie Ciemnicy i Bożego Grobu. Bóg zapłać.
  10. Dziękuję Panom Markowi Stępniowi i Mariuszowi Stanowi i ks. Katechecie za przygotowanie i wykonanie Męki Pańskiej w Wielki Piątek. Bóg zapłać.
  11. Dziękuję ministrantom i DSM-owi za adorację w ciemnicy i przy Grobie Pańskim. Bóg zapłać.
  12. Dziękuję za wartę przy Grobie, przygotowanie ognia na wigilię Paschalną i oprawę dzisiejszej procesji rezurekcyjnej druhnom i druhom (starszym i młodszym) OSP Poręba Spytkowska. Bóg zapłać.
  13. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce oczekiwania na zmartwychwstanie śp. + Teresę Jędryka, od uczestników pogrzebu będzie 13 mszy św.
  14. Zachęcamy do czytelnictwa: „Gościa Niedzielnego”, „Trwajcie w miłości”, specjalnego numeru Gościa Niedzielnego „Gość Ekstara” poświęconego Męce Pańskiej oraz darmowej gazety Dobre Nowiny poświęconej Janowi Pawłowi II.