NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 2018

  1. Niedziela – święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa, Niedziela Synodalna, u nas w diecezji dzień jubileuszy małżeńskich.    
  2. Poniedziałek – ostatni dzień Roku Pańskiego 2018 – więc Stary Rok. Msza wieczorna na zakończenie roku z kazaniem okolicznościowym, przebłagalnymi suplikacjami i dziękczynnym Ciebie Boga wyławiamy o godz. 16.00.
  3. Wtorek – Święto Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Składka na cele diecezjalne.
  4. Środa – Świętych Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu.
  5. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca.
  6. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych od 8.00. Na 17. Zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewne i katechezą przed bierzmowaniem klasę 8 ze szkoły podstawowej i 3 gimnazjum.
  7. Sobota – pierwsza sobota miesiąca.
  8. Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli; po mszach poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy – przynieśmy do kościoła kadzidło i kredę otrzymane przy opłatkach. W tym dniu jest Dzień Dzieła Misyjnego w naszej diecezji i Misyjny Dzień Dziecka, składka na misje.