7 Niedziela Wielkanocy – Wniebowstąpienie Pana Jezusa -2021

W związku z trwającą pandemią w kościołach obowiązuje limit osób – 1 osoba na 15m2 przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5m.

Transmitujemy za pośrednictwem You Tube wszystkie msze i nabożeństwa.

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 16 V 2021

1. Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, trzecia niedziela miesiąca.
  2. Poniedziałek –.
  3. Wtorek –.
  4. Środa – .
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – bardzo proszę rodziców, zwłaszcza ojców dzieci przystępujących do bierzmowania, aby pomogli ustawić bramę na powitanie biskupa i baner na ścianie kościoła. Można by odświeżyć, to znaczy skosić trawę koło kościoła i na skarpie, ale dopiero w piątek. Już dziś zwracam się też z prośbą, bo najbliższą niedzielę będzie wizytacja i żeby nie przedłużać ogłoszeń. Z racji prymicji trzeba też ustawić pewne dekoracje: bramę koło stadionu i ustroić drogę. Te prace będą wykonywane w piątek, 28 maja w godzinach popołudniowych. Bardzo proszę, by kto tylko będzie dysponował, wolnym czasem, by przyszedł do pomocy. Przy będzie dużo, ale gdy będzie więcej rąk do pracy to szybko się uporamy.
  7. Sobota – bierzmowanie o godz. 15.00.
  8. Niedziela – rozpoczęcie Wizytacji Kanonicznej, Program wizytacji kanonicznej.
  9. Już dziś bardzo proszę, aby członkowie Caritasu, Rady Synodalnej i Parafialnej Rady Duszpasterskiej byli obecni na spotkaniach z ks. Biskupem. Bardzo na tym zależy ks. Biskupowi by się z w/w Radnymi spotkać.
  10. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.

Program wizytacji kanonicznej w parafii Poręba Spytkowska

22 maja 2021 r. /Sobota/

godz. 15.00               Msza św. połączona z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania (I Grupa)

23 maja 2021 r. / Niedziela/

godz. 06:30Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

godz. 07:00 – Oficjalne rozpoczęcie wizytacji kanonicznej: uroczyste powitanie ks. Biskupa przez przedstawicieli parafii i sprawozdanie ks. Proboszcza

• Msza św.celebruje ks. Proboszcz,
  • Po Mszy św. spotkanie z członkami Róż Różańcowych

godz. 08:30 – śniadanie

godz. 08:30 – wypominki roczne – ks. Katecheta

godz. 09:00 – Msza św.celebruje ks. Katecheta

– Po Mszy św. spotkanie z LSO, DSM, scholą parafialną

godz. 10:30 Różaniec prowadzą Róże Różańcowe – w tym czasie wizytacja kancelarii parafialnej

godz. 11:00 – Msza św.– celebruje, przewodniczy oraz głosi homilię ks. Biskup.

Po Mszy świętej spotkanie z pracownikami kościelnymi na plebani: p. Organistka, p. Grabarz

godz. 12:30 – obiad

• Po obiedzie rozmowa z p. Gospodynią
  • Indywidualne rozmowy z księżmi pracującymi w parafii