6 niedziela wielkanocna 2022

1. Niedziela – 6 niedziela wielkanocna.
  2. Poniedziałek – rozpoczynają się Kwartalne Dni modlitw o Urodzaje. Tradycyjne procesje błagalne przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego będą w następującym porządku:

poniedziałek o godz. 17.00 wyruszymy od krzyża na ulicy Jodłowej i ulicami: Jodłową, Tęczową i Kasztelana Spytka podążać będziemy do kościoła,

wtorek o godz. 17.00 wyruszymy od krzyża na ulicy Granicznej na posesji rodziny Bernady i ulicami: Graniczną, Skalną, Bystrą i Św. Bartłomieja podążać będziemy do kościoła,

środa o godz. 17.00 wyruszymy od krzyża przy Wilczym Gardle następnie ul Bocheńską i Osiedlem Uroczym podążać będziemy do kościoła.

W te dni majówka będzie w czasie procesji. Bezpośrednio po procesji będzie msza św. Za udział w tych dniach w procesji modlitewnej o urodzaje możemy zyskać odpust zupełny.

1. Wtorek – NMP Wspomożenia Wiernych, Dzień Modlitw za Kościół w Chinach.
  2. Środa –
  3. Czwartek – św. Filipa Nereusza, prezb., Dzień Matki
  4. Piątek – rozpoczęcie Nowenny do Ducha Św. przed zesłaniem Ducha św.
  5. Sobota –

Niedziela – 7 niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.