4 Niedziela zwykła 2023

1. Niedziela – 4 niedziela zwykła, Światowy Dzień Chorych na Trąd.
  2. Poniedziałek –
  3. Wtorek – św. Jana Bosko, prezb.
  4. Środa – rozpoczyna się miesiąc luty, który jest poświęcony modlitwom za konających, w środę Nowenna do MBN Pomocy o 17.00, okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od 16.30.
  5. Czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, składka na klasztory klauzurowe, msze z błogosławieniem świec – gromnic o 7.00; 9.00 i 17.00, będzie to także pierwszy czwartek miesiąca, okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od 16.30.
  6. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych od 8.00, okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku od 16.30, w piątek przypada też wspomnienie św. Błażeja w związku z tym po mszach rano i wieczorem będzie błogosławieństwo gardła.
  7. Sobota – pierwsza sobota miesiąca.
  8. Niedziela – 5 niedziela zwykła a pierwsza niedziela lutego, składka na cele diecezjalne.
  9. W minionym tygodniu był pogrzeb śp. + Eugeniusza Bawełkiewicza, od uczestników pogrzebu będzie 6 mszy św.