34 Niedziela Zwykła 2020

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 XI 2020

Transmisja za pośrednictwem You Tube z naszego kościoła jest:

1. w niedziele wszystkie msze
    2. w dni powszednie o 6.30 oraz: środa, piątek i sobota 16.30 Różaniec z wypominkami i po nim Msza św.
  1. Komunikat Biskupa Tarnowskiego. https://diecezja.tarnow.pl/index.php/wiadomosci/pola/item/8181-diecezjalne-spotkanie-mlodziezy-synaj-odbedzie-sie-on-line
  2. Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Patronalne Święto: Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej. Czwarta niedziela miesiąca, a więc Niedziela Synodalna.
  3. Poniedziałek –
  4. Wtorek – Św. Andrzeja Dung-Lac, prezb., i Towarzyszy męcz. wietnamskich.
  5. Środa – nowenna do MBNP.
  6. Czwartek –
  7. Piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  8. Sobota – .
  9. Niedziela – pierwsza niedziela Adwentu. Roraty będą tylko w dni powszednie – rano z rozważaniem dla starszych o 6.30 i wieczorem z rozważaniem dla dzieci o 17.00 – ale to dopiero od 30 listopada.
  10. Są już świece adwentowe jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W tym roku część środków zostanie przeznaczona na pomoc dla dzieci z dotkniętej kryzysem humanitarnym Wenezueli. Ofiary za świece możemy wrzucać do skarbonki, która tam się znajduje. Duża świeca 15 zł mała 5 zł.
  11. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. + Teresy Maj od uczestników pogrzebu będzie 6 mszy św.
  12. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.