33 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, rano zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na cele parafialne. W tym dniu przypada Światowy Dzień Ubogich, i Dzień solidarności z kościołem Prześladowanym, i będzie też zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie”. Otrzymaliśmy „Torby charytatywne” z racji Dnia Ubogich, są na stoliku w przedsionku kościoła. Zachęcamy do zabrania ich do domu i napełnienia według instrukcji. Po napełnieniu przynosimy je do kościoła wg zamieszczonych tam uwag, a Caritas dostarczy je potrzebującym. Dziś o 15.30 różaniec z wypominkami listopadowymi.
  2. Poniedziałek – o godz. 19.00 Msza św. z int. zmarłych księży z naszego dekanatu, sprawowana przez księży z Dekanatu Brzesko.
  4. Środa – różaniec z wypominkami listopadowymi o 16.30 i msza o godz. 17.00.
  5. Czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, zak.
  6. Piątek – bł. Karoliny Kózkówny, dziw. i męcz., Święto patronalne Ruchu Czystych Serc, różaniec z wypominkami listopadowymi o 16.30 i msza o godz. 17.00.
  7. Sobota – różaniec z wypominkami listopadowymi o 16.30 i msza o godz. 17.00.
  8. Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto Akcji Katolickiej, patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej, światowy Dzień Młodzieży, Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego, Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.
  9. Rodzina chorego Marcina Sumary gorąco dziękuje za składane przez Was ofiary do puszek, które będą przeznaczone na Jego leczenie. Zebrano kwotę 3020.00 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  10. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego …