32 Niedziela Zwykła 2020

15 osób

W kościołach obowiązuje limit osób – 1 osoba na 15m2, (metraż kościoła 225m2) przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5m. Jeżeli wydarzenie odbywa się na zewnątrz należy zachować dystans 1,5 m i zakryć usta i nos. W świątyniach obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa, z wyłączeniem osób sprawujących kult.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 XI 2020

Transmisja za pośrednictwem You Tube z naszego kościoła jest:

1. w niedziele wszystkie msze
    2. w dni powszednie o 6.30 oraz: środa, piątek i sobota 16.30 Różaniec z wypominkami i po nim Msza św.
  1. Niedziela – druga niedziela miesiąca zmiany tajemnic we własnym zakresie odmawiamy te same tajemnice, taca na potrzeby parafialne, Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=XHJ90_9_a0s&app=desktop&persist_app=1
  2. Dzień diecezjalnej adoracji Najświętszego Sakramentu, zapraszam na prywatną adoracje od 12.00 do 16.00. O 15.30 wypominki listopadowe.
  3. Poniedziałek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. Wtorek – Św. Leona Wielkiego, pap. i dok. Kośc.
  5. Środa – Św. Marcina z Tours. Bpa., Narodowe Święto Niepodległości (1918)
  6. Czwartek – Św. Jozafata, Bpa.
  7. Piątek – Świętych Benedykta, Jana, Mateusza Izaaka i Krystyna, męczenników.
  8. Sobota –
  9. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich.
  10. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.