3 Niedziela Wielkiego Postu 2019

1. Niedziela – trzecia niedziela Wielkiego Postu, Dzień Misjonarzy Męczenników (nasza diecezja ma czworo takich męczenników: bł. o. Zbigniew Strzałkowski, ks. Jan Czuba, kl. Robert Gucwa, i s. Czesława Lorek). Gorzkie Żale o 15.00 i składka w przeznaczona na kwiaty i urządzenie Bożego Grobu.
  2. Poniedziałek – Zwiastowanie Pańskie, Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji – komunikat ks. Biskupa.
  3. Wtorek – Dzień modlitw za więźniów.
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy.
  5. Czwartek –
  6. Piątek – Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.00, dla starszych o 17.00 i dla młodzieży o 19.00. Po mszy św. a więc ok. 18.00 zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnego Zespołu Synodalnego w budynku plebanii.
  7. Sobota – z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na letni.
  8. Niedziela – czwarta niedziela Wielkiego Postu nazwana niedzielą Laetare – Raduj się, Jerozolimo, będzie to ostatnia niedziela miesiąca a więc Niedziela Synodalna. składka na cele diecezjalne.
  9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp: + Marii Papież – od uczestników pogrzebu będzie 7 mszy św.
  10. Zachęta do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.