3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Niedziela – Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego.
  2. Poniedziałek – w liturgii Uroczystość św. Wojciecha Bpa i Męcz., głównego Patrona Polski.
  3. Wtorek – Św. Marka Ewangelisty. W tym dniu modlimy się o urodzaje, o godz. 18.00 procesja wokół kościoła z Litanią do Wszystkich św. i po procesji Msza św.
  4. Środa – o 18.00 Nowenna i Msza św.
  5. Czwartek –
  6. Piątek – o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  7. Sobota – Św. Katarzyny ze Sieny, dziew. i Dok. Kośc., patronki Europy, Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  8. Niedziela – Niedziela Dobrego Pasterza, Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele, Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie, niedziela modlitw za kierowców. Po południu pierwsze nabożeństwo majowe.
  9. Dziękuję dzieciom za ofiary do skarbonek na cele Caritasu – zebrano 815,40 zł. Bóg zapłać.
  10. Dziękuję panom Mieczysławowi Nowakowi i Krzysztofowi Nowakowi za uporządkowanie, pocięcie i przywóz drzewa. Bóg zapłać.
  11. Dziękuję panu Witoldowi Kasperczykowi za usunięcie korzeni i uporządkowanie Terenu po wycince drzew. Bóg zapłać.
  12. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce oczekiwania na zmartwychwstanie:

a/ Sławomira Schmidta – od uczestników pogrzebu będzie 14 mszy św.

b/ Feliksa Totę – od uczestników pogrzebu będzie 10 mszy św.

1. Komunikat o Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego poradnictwa Obywatelskiego. Link do strony internetowej: https://www.powiatbrzeski.pl/artykul/167,nieodplatna-pomoc-prawna-na-terenie-powiatu-brzeskiego
  2. Zachęcamy do czytelnictwa: „Gościa Niedzielnego”, „Trwajcie w miłości” (nowy numer), specjalnego numeru Gościa Niedzielnego „Gość Ekstra” poświęconego Męce Pańskiej oraz darmowej gazety Dobre Nowiny poświęconej Janowi Pawłowi II.