3 Niedziela Adwentu 2021

1. Niedziela – trzecia niedziela adwentu a druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych po mszy porannej, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na potrzeby parafialne.
  2. Poniedziałek – .
  3. Wtorek – św. Jana od Krzyża, prezb. i dok. Kośc.
  4. Środa – spotkanie z Parafialnym Zespołem Caritas.
  5. Czwartek – rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus po roratach wieczornych, spotkanie uczniów klas 7 wraz z rodzicami na mszy św. o 17.00.
  6. Piątek – po mszy wieczornej spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnego Zespołu Synodalnego – do omówienia kolejny temat synodalny: Jak dzisiaj być rodziną prawdziwie żyjącą Ewangelią? oraz z polecenia ks. Biskupa omówienie sprawy związanej z kolędą.
  7. Sobota –.
  8. Niedziela – trzecia Niedziela Adwentu
  9. Na ławce pod św. Antonim są jeszcze świece rozprowadzane przez Caritas w ramach tradycyjnej akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  10. Jest jeszcze kilka Kalendarze katechizmowych rozprowadzanych przez RDN.
  11. Dziękuję Radnym z Parafialnej Rady Duszpasterskiej za to, że dostarczyli do naszych domów opłatki i kadzidełka na Trzech Króli. Dziękuję za ofiary, które do mnie docierają. Bóg zapłać! W zakrystii jeszcze będą opłatki – gdyby ktoś potrzebował.
  12. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. + Józefa Całki z Brzeska, od uczestników pogrzebu będzie 10 mszy św.
  13. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.