27 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, składka na cele diecezjalne.
  2. Komunikaty Biskupa Tarnowskiego.

W październiku to jest od jutra, nabożeństwo różańcowe będzie w dni powszednie o godz. 17.30 i po nim około 18.00 Msza św. Gorąco zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do modlitwy różańcowej.

1. Poniedziałek –.
  2. Wtorek – św. Franciszka z Asyżu.
  3. Środa – św. Faustyny Kowalskiej, dziew., okazja do spowiedzi dla dzieci od 16.30.
  4. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się za powołanych i o powołania, okazja do spowiedzi dla młodzieży od 16.30.
  5. Piątek – NMP Różańcowej, pierwszy piątek miesiąca, do chorych udamy się od 8.00, okazja do spowiedzi dla starszych od 16.30.
  6. Sobota – .
  7. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na cele parafialne. W niedzielę będzie liczenie wiernych obecnych na mszach św. i przystępujących do komunii świętej – dane te z polecenia Konferencji Episkopatu Polski jak każdego roku są przesyłane do Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego w Polsce.
  8. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolników – wersja książkowa – cena w tym roku znacznie wyższa, bo 28 zł i wersja planszowa w cenie 8 zł.
  9. W Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania OPOKA w Starym Sączu odbędą się dwie tury rekolekcji dla Parafialnych Zespołów Caritas (7-9.10.2022 oraz 21-23.10.2022) organizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.  Rekolekcje dla parafialnych zespołów Caritas z dekanatu Brzesko od 7-9 października 2022 r.. inny termin 21-23 października 2022 r.. Termin zgłaszania do 5 października. Chętne panie z Caritasu do wyjazdu na rekolekcje proszę o kontakt.
  10. Na stronie internetowej oraz w zakrystii są terminy mszy jakie odprawi ks. Karol Żuraw w Hiszpanii za zmarłych: + Jana Klimka, + Stanisławę Gabrowską i + Pawła Siwaka.
  11. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego.