27 Niedziela Zwykła 2020

 1. W związku ze wzrastającym stanem zakażeń, przypominamy o obowiązku zakrywania ust w kościele i zachowanie odpowiedniego dystansu na placu kościelnym oraz o dezynfekcji.
 2. Transmisja za pośrednictwem You Tube z naszego kościoła jest:
  1. w niedziele o 11.00 Msza św.
  2. w dni powszednie o 17.00 Różaniec i po nim Msza św.
 3. Niedziela – dziś pierwsza niedziela października, składka na cele diecezjalne.
 4. Poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, dziew.
 5. Wtorek –
 6. Środa – NMP Różańcowej.
 7. Czwartek – .
 8. Piątek –.
 9. Sobota – Jesteśmy zaproszeni do Matki Bożej Różańcowej do Bochni. Pielgrzymka nie pójdzie z przyczyn wiadomych, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy pielgrzymowali indywidualnie. Szczegółowy plan odpustu w Bochni odnajdziemy w internecie kopiując link z naszych ogłoszeń parafialnych: https://mikolajbochnia.pl/pl/5070/1384/xxx.html
 10. Niedziela – druga niedziela miesiąca, Dzień Papieski, zmiany tajemnic różańcowych, składka na cele parafialne, natomiast do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W najbliższą niedzielę jest planowany dzień skupienia i refleksji przed Wizytacją Kanoniczną w naszej parafii. Kazania będzie głosił ks. Zbigniew Krzyszowski proboszcz z parafii Św. Stanisław Kostki w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy na te chwile refleksji zamiast rekolekcji. O 7.00 ks. Kaznodzieja ma skierować słowo do rodziców i starszych, o 9.00 do młodzieży, o 11.00 do dzieci. Wizytacja ks. Biskupa jest zaplanowana na 17 i 18 października.
 11. W czwartek odprowadziliśmy na miejsce oczekiwania na Zmartwychwstanie
  Kanonika Józefa Górkę – od uczestników pogrzebu będzie 38 mszy św. z czego 30 będzie przeznaczone jako msze gregoriańskie od uczestników pogrzebu, które niebawem będą odprawione.
 12. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.