23 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, składka na cele diecezjalne, odpust w Gosprzydowej.
  2. Poniedziałek – .
  3. Wtorek – .
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy. W środę spotkanie Grupy Młodzieżowej w Domu Ludowym o godz. 19.00, ks. Katecheta zaprasza młodzież, która chce dołączyć do grupy.
  5. Czwartek – Narodzenie NMP, znane też jako święto Matki Boskiej siewnej – Głównej Patronki Diecezji, z tej racji poświęcenie ziarna siewnego w czwartek rano o 6.30 i w najbliższą niedzielę.
  6. Piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. o 18.00. Po mszy wieczornej zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską – omówione będą dość ważne i przyszłościowe sprawy parafialne i gospodarcze. Proszę o rzetelne przybycie, tym bardziej, że powoli dobiega końca kadencja obecnej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W Piątek spotkanie Scholi o godz. 20.30, ks. Katecheta zaprasza chętnych, którzy chcą śpiewem wielbić Boga.
  7. Sobota –.
  8. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na cele parafialne. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce. Po mszach św. poświęcenie ziarna siewnego z tej racji Matki Boskiej siewnej.
  9. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego.