2 Niedziela Zwykła 2023

1. Niedziela – druga niedziela zwykła, składka na cele diecezjalne. Schola, DSM, Grupa Młodzieżowa będą prowadzić o godz. 10.00 wspólne kolędowanie.
  2. Poniedziałek –
  3. Wtorek – św. Antoniego, opata
  4. Środa – Nowenna, rozpoczęcie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. Czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa
  6. Piątek –
  7. Sobota – św. Agnieszki, dziew. i męcz., Dzień Babci
  8. Niedziela – trzecia niedziela zwykła, Niedziela Słowa Bożego, Dzień Dziadka. Właśnie w najbliższą niedzielę będziemy gościć w naszej świątyni parafialnej Chłopięcy Chór Katedralny Pueri Cantores Tarnovienses prowadzony przez ks. Grzegorza Piekarza, naszego rodaka. Chór wystąpi ze swoim repertuarem kolędowym zaraz po mszy o godzinie 10.00, następnie będzie wykonywał kolędy i uczestniczył we mszy św. o godz. 11.00 i powtórzy repertuar zaraz po mszy o 11.00. Zachęcamy do wysłuchania kolęd w artystycznym wykonaniu Chóru Katedralnego.
  9. Dziś jeszcze w porze poobiedniej pójdą dzieci z kolędą misyjną na ulicę Graniczną, prosimy o otwarcie domów.
  10. Wczoraj zakończyliśmy wizytację duszpasterską w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za otwarcie domów, życzliwe przyjęcia i rozmowy, religijną atmosferę w czasie kolędy. Dziękujemy też za wszystkie ofiary pieniężne składane z racji kolędy. Bóg zapłać!
  11. Wczoraj był pogrzeb + Weroniki Jędryka, od uczestników pogrzebu będzie 6 mszy św.
  12. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego.