2 niedziela Wielkiego Postu 2020

1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, Dzień Kobiet, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na cele parafialne – mamy aktualnie do zapłacenia ubezpieczenie kościoła oraz budynków przykościelnych – kwota wynosi – 2 141,58 zł. Gorzkie Żale o 15.00, składka podczas Gorzkich Żali na kwiaty i wystrój ciemnicy i Grobu Bożego.
  2. Dziś mszach św. na placu kościelnym będziemy mogli złożyć do puszek ofiarę, jako pomoc dla poszkodowanej przez wichurę rodzinie Przybyłków z ul. Kasztelana Spytka, której to rodzinie wichura zerwała dach. Zbiórkę przeprowadzą druhowie naszej Ochotniczej Straży Pożarnej, z którymi podjęliśmy taką inicjatywę pomocy.
  3. Poniedziałek –
  5. Środa – Nowenn do MBNPomocy o 17.00 i msza św.,
  6. Czwartek –
  7. Piątek – Drogi Krzyżowe: o 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla starszych i po niej msza św., o 19.00 dla młodzieży.
  8. Sobota –
  9. Niedziela – trzecia niedziela Wielkiego Postu, składka do puszek na cele misyjne na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes o czym informowałem wcześniej.
  10. Ogłoszenie o naborze do przedszkola.
  11. Członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej pomogą nam w najbliższym czasie w złożeniu kolejnej raty ofiar na zapowiedziane prace w kościele o których mówiłem w ostatnim sprawozdaniu w lutym.
  12. W minionym tygodniu był pogrzeb śp. + Mariana Kasperczyka, od uczestników pogrzebu będzie 31 mszy św.