2 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Niedziela – Niedziela Miłosierdzia Bożego, zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. O godzinie 15.00 będzie w kościele Godzina Miłosierdzia prowadzona przez scholę – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Poniedziałek –
  4. Środa – o 18.00 Nowenna o 18.00 i Msza św.
  5. Czwartek –
  6. Piątek – o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  7. Sobota –
  8. Niedziela – Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego.
  9. Wszystkich posiadaczy i miłośników starych pojazdów zapraszamy w sobotę na Brzeskie Rozpoczęcie Sezonu Klasycznej Motoryzacji. Msza święta i poświęcenie pojazdów tradycyjnie o 11.00.Burmistrz Brzeska,  Klub Honorowych Dawców Krwi MOTOJADOWNIKI oraz Klub Samochody Zabytkowe Brzesko  zapraszają na akcję krwiodawstwa podczas trwania zlotu od 9.00 do 13.00 na terenie parkingu przy cmentarzu.
  10. Zachęcamy do czytelnictwa: „Gościa Niedzielnego”, „Trwajcie w miłości”, specjalnego numeru Gościa Niedzielnego „Gość Ekstara” poświęconego Męce Pańskiej oraz darmowej gazety Dobre Nowiny poświęconej Janowi Pawłowi II.