2 Niedziela Adwentu 2022

1. Niedziela – druga niedziela Adwentu a pierwsza niedziela miesiąca, Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, zbiórka do puszki na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie, zaś składka na tacę cele diecezjalne jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca.
  2. Poniedziałek – Roraty w dni powszednie rano dla starszych o 6.30, wieczorem o 17.00 dla dzieci – serdecznie zapraszamy dzieci, zwłaszcza dzieci szkoły podstawowej.
  3. Wtorek – św. Mikołaja, bpa.
  4. Środa – Św. Ambrożego bpa i dok. Kośc.
  5. Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP msze o 7.00; 9.00 i 17.00.
  6. Piątek – .
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – trzecia niedziela Adwentu a druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na potrzeby parafialne.
  9. Bardzo proszę poprzednią Radę Parafialną która została przekształcona w Radę Ekonomiczną, aby jak w ostatnich dwóch latach tak i w tym roku, doręczyli opłatki wigilijne i kadzidło oraz kredą na Trzech Króli do domów naszej parafii. Wiem, że parafianie bardzo cenią sobie ten rodzaj doręczenia opłatków.
  10. Są już świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, ofiara za dużą świecę 24,00 zł, za małą 9,00 zł.
  11. Za zmarłego Zygmunta Farata od uczestników pogrzebu będzie 5 mszy św.
  12. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego …