2 Niedz. po Narodz. Pańskim – Chrztu Pańskiego – Rok B

1. Dzisiaj – niedziela Chrztu Pańskiego. I niedziela miesiąca. Adoracyjna Składka na cele diecezjalne.
  • W środę – nowenna do MBNP /możliwość składania próśb i podziękowań/
  • o 19.30 spotkanie młodzieży w Domu Ludowym.
  1. W sobotę:
    • o godz. 9.00 spotkanie LSO
    • o godz. 10.00 spotkanie DSM.
  2. Następna niedziela – to druga niedziela miesiąca, składka na cele inwestycyjne.
  • Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.
  • Msza św. ze szczególnym udziałem dzieci o godz. 11.00.
  1. Bóg zapłać za ofiarę na kościół pewnej osobie, pewnej rodzinie z ul. Bursztynowej, rodzinie Stępniów, Małgorzacie i Leszkowi Ćwik, Bogusławie i Andrzejowi Stan, Annie i Adamowi Piwowarczyk, Magdalenie i Maciejowi Kożuch, Karolinie i Adrianowi Kubala oraz narzeczonym: Justynie Ratowskiej i Marcinowi Duch.
  2. Serdeczne Bóg zapłać dzieciom i młodzieży za trud kolędowania misyjnego oraz tym, którzy życzliwie przyjęli ich w swoich domach.
  3. W tym tygodniu kolędowa wizyta duszpasterska jest nieco zmieniona. Proszę zwrócić uwagę na zmianę w harmonogramie /patrz obok/.
  4. Koncert Kolęd – /patrz obok/
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Wszystkim, solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa oraz troskliwej opieki Maryi i św. Bartłomieja – naszego patrona.

Chrzest Pański nich przypomni nam zobowiązania płynące z naszego chrztu i odnowi radość bycia dziećmi Bożymi!