13 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca, a więc Niedziela Synodalna. Sekretariat Konferencji Episkopatu Polski przesłał informacje w sprawie tegorocznej zbiórki na Świętopietrze, której data została wskazana na dzisiejszą niedzielę.
  2. Poniedziałek – o 16.00 msza św. pogrzebowa za zmarłego + Zbigniewa Totę, pół godziny wcześniej wprowadzenie i różaniec.
  3. Wtorek – św. Ireneusza, bpa i męcz.
  4. Środa – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła, msze o 7.00; 9.00 i 18.00. okazja do spowiedzi od 17.00.
  5. Czwartek –.
  6. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych od 8.00, okazja do spowiedzi od 17.00.
  7. Sobota – NMP Tuchowskiej, redemptoryści zapraszają na odpust do Tuchowa – plakat na tablicy ogłoszeń, pierwsza sobota miesiąca.
  8. Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca składka na cele diecezjalne.
  9. Przypominamy, że podjęliśmy decyzję z radą parafialną, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w pierwszym tygodniu lipca udadzą się radni Parafialnej Rady Duszpasterskiej do naszych domów, aby umożliwić sprawną zbiórkę na cele inwestycyjne.
  10. Bardzo dziękuję paniom i panom za przybycie wczoraj do prac porządkowych, o których wykonanie prosiłem. Jest jeszcze dużo do zrobienia, trzeba będzie jeszcze pewno kilka razy podchodzić do tych prac, trzeba będzie też postarać się o wywóz gabarytów.
  11. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego, jest też nowy numer Miłujcie się.