11 Niedziela zwykła

1. Niedziela – trzecia niedziela czerwca, Diecezjalne święto Rodziny, komunikat Biskupa Tarnowskiego, zbiórka do puszek na UP JPII.
  2. Poniedziałek – .
  3. Wtorek – .
  4. Środa – św. Alojzego Gonzagi, zak.
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – o godz. 9.00 msza dziękczynna dla dzieci z przedszkola i szkoły z okazji zakończenia roku szkolnego, o 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego, w tym dniu przypada Dzień Ojca.
  7. Sobota – w liturgii uroczystość św. Jana Chrzciciela.
  8. Niedziela – .
  9. Zakończyła się oktawa Bożego Ciała. Raz jeszcze dziękuję wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości porządkując teren wokół kościoła urządzając ołtarze, druhom OSP za asystę, dziewczętom noszącym feretrony, mężczyznom noszącym sztandary, Liturgicznej Służbie Ołtarza, rodzicom przyprowadzającym swoje pociechy do sypania kwiatków i dzwonienia, wszystkim Bóg zapłać.
  10. Są terminy mszy św. za zmarłych: + Stanisławę Śledź, + Krystynę Lis, + Teresę Jędryka, + Feliksa Totę i + Mieczysława Skrucha.
  11. Ogłoszenie burmistrza o sprzedaży węgla.
  12. Zachęcamy do czytelnictwa: „Gościa Niedzielnego”.
  13. Książki misyjne: można nabyć w zakrystii.