11 Niedziela zwykła 2021

Od dziś to jest od 13 czerwca w miejscach kultu religijnego obowiązuje limit – maks. 50 proc. obłożenia. Od 26 czerwca w miejscach kultu religijnego obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. U nas kościół spokojnie może pomieścić – sądząc po metrażu ponad 400 osób licząc miejsca siedzące i stojące.

Za pośrednictwem You Tube będziemy transmitować tylko msze św. dla chorych w niedzielę o 9.00 i tak należy traktować jako mszę dla chorych, nie mogących przyjść do kościoła. W dni powszednie nie będzie transmisji. Od przyszłej niedzieli przychodzimy do kościoła by w pełni uczestniczyć we mszy św., bowiem od przyszłej niedzieli to jest od 20 czerwca zostają zniesione dyspensy zwalniające z obowiązku uczestniczenia we mszach św. w niedziele i święta nakazane.

11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 VI 2021

1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, składka na tacę na cele parafialne, do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. Poniedziałek – bł. Kichała Kozala, bpa i męcz., Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady.
  4. Środa – Nowenna
  5. Czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.
  6. Piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  7. Sobota –
  8. Niedziela – Diecezjalne Święto Rodziny – komunikat Bpa.
  9. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.