1 Niedziela Wielkiego Postu 2020

1. Niedziela – pierwsza niedziela Wielkiego Postu i pierwsza niedziela miesiąca, składka na cele diecezjalne. Gorzkie Żale o 15.00, składka podczas Gorzkich Żali na kwiaty i wystrój ciemnicy i Grobu Bożego. Dziś także Narodowy Dzień pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
    2. Poniedziałek – .
    3. Wtorek – O 14.00 pogrzeb śp. + Mariana Kasperczyka, o 13.30 wprowadzenie i różaniec. Dziś różaniec za zmarłego w kościele o 17.00 jutro o 18.00.
    4. Środa – świętego Kazimierza Królewicza, Nowenn do MBNPomocy o 17.00 i msza św., od 16.30 okazja do spowiedzi dla dzieci przed pierwszym piątkiem.
    5. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, od 16.30 okazja do spowiedzi dla młodzieży przed pierwszym piątkiem i o 17.00 msza św. i adoracja pierwszoczwartkowa w int. powołań.
    6. Piątek – odwiedziny chorych z racji pierwszego piątku od 8.00. Drogi Krzyżowe: o 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla starszych i po niej msza św., o 19.00 dla młodzieży. Na tę Drogę Krzyżową o 19.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania, a więc uczniów z klas 7 i 8 szkoły podstawowej na kolejne spotkanie formacyjne. Od 16.00 będzie też okazja do spowiedzi dla starszych z racji pierwszego piątku. Na godzinę 18.00 zapraszam wszystkich członków Parafialnego Zespołu Synodalnego celem omówienia dwóch kolejnych tematów.
    7. Sobota – pierwsza sobota miesiąca.
    8. Niedziela – druga niedziela miesiąca, Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, Dzień Kobiet, zmiany tajemnic różańcowych, o 11.00 msza dla dzieci, składka na cele parafialne. Gorzkie Żale o 15.00, składka podczas Gorzkich Żali na kwiaty i wystrój ciemnicy i Grobu Bożego.
    9. Po mszach św. w najbliższą niedzielę, na placu kościelnym będziemy mogli złożyć do puszek ofiarę, jako pomoc dla poszkodowanej przez wichurę rodzinie Przybyłków z ul. Kasztelana Spytka, której to rodzinie wichura zerwała dach. Zbiórkę przeprowadzą druhowie naszej Ochotniczej Straży Pożarnej, z którymi podjęliśmy taką inicjatywę pomocy.
    10. Zobowiązująca nas do wysłania składka do puszek na cele misyjne na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes będzie w niedzielę 15 marca zamiast 8 marca.
    11. Komunikat Ministra Zdrowia.
    12. Ogłoszenie o naborze do przedszkola.
    13. Ogłoszenie zakładu kominiarskiego.