1 niedziela Adwentu 2022

1. Niedziela – pierwsza niedziela Adwentu, różaniec z wypominkami o 15.30.
  2. Poniedziałek – Roraty są oczywiście tylko w dni powszednie:
    1. rano dla starszych o 6.30, przed roratami Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
    2. wieczorem o 17.00 dla dzieci – serdecznie zapraszamy dzieci, zwłaszcza dzieci szkoły podstawowej. Będzie dla nich specjalne kazanie.
  4. Środa – Św. Andrzeja Ap., ostatni różaniec z wypominkami listopadowymi o 16.30 i msza o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od 16.30. Starajmy się też korzystać ze spowiedzi przed roratami porannymi.
  5. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania i za powołanych. Okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od 16.30.
  6. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych o 8.00, msza o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od 16.30.
  7. Sobota – Św. Franciszka Ksawerego, prezb., pierwsza sobota miesiąca, msza o godz. 17.00.
  8. Niedziela – druga niedziela Adwentu a pierwsza niedziela miesiąca, Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, zbiórka do puszki na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie, zaś składka na tacę cele diecezjalne jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca.
  9. Ogłoszenie z biblioteki.
  10. Klub Honorowych Dawców Krwi MOTOJADOWNIKI oraz Galeria ODYSEJA zapraszają na akcję krwiodawstwa w dniu 3 grudnia 2022 r. (sobota) w godzinach od 9:00 – 14:00. na terenie galerii Odyseja (parking parter) w Brzesku. Każdy dawca otrzyma darmowy bilet na lodowisko ufundowany przez Burmistrza Brzeska Pana Tomasza Latochę.
  11. Ogłoszenie o Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego …