Święto Chrztu Pańskiego 2021

 

  1. Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Bożego Narodzenia, druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic różańcowych, składka na potrzeby parafian. Dziś Kolęda Misyjna. Ma ona inny niż zwykle charakter. Nie będzie kolędy w domach. Grupy kolędnicze wystąpią po każdej mszy świętej w kościele z krótką scenką kolędową, po której wychodząc z kościoła będziemy mogli wrzucić do skarbonki ofiarę na misje w ramach Kolędy Misyjnej.  
  2. Poniedziałek –
  3. Wtorek –  
  4. Środa – Nowenna i Msza św.
  5. Czwartek –
  6. Piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.   
  7. Sobota –
  8. Niedziela – trzecia niedziela stycznia, Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku + Annę Ćwik z ul. Tęczowej, od uczestników pogrzebu będzie 7 mszy św.