Niedziela Wielkanocna 2022

 

 1. Niedziela Wielkanocna – o godz. 6.00 procesja rezurekcyjna i po niej msza św. pozostałe msze o 9.00; 11.00 i 16.00. Nowenna do Bożego Miłosierdzia o 16.00.
 2. Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – msze jak w niedzielę, składka na KUL i UPJP II. Nowenna do Bożego Miłosierdzia o 16.00.
 3. Wtorek w Oktawie Wielkanocy – Nowenna do Bożego Miłosierdzia o 6.30.
 4. Środa w Oktawie Wielkanocy – Nowenna do Bożego Miłosierdzia o 16.00 i do MBN Pomocy oraz msza św. o 18.00.
 5. Czwartek w Oktawie Wielkanocy – Nowenna do Bożego Miłosierdzia o 6.30.
 6. Piątek w Oktawie Wielkanocy – w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych z racji oktawy Wielkanocy. Nowenna do Bożego Miłosierdzia o 18.00.
 7. Sobota w Oktawie Wielkanocy – Nowenna do Bożego Miłosierdzia o 18.00.
 8. Niedziela – Święto Miłosierdzia Bożego, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia, zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej, będzie to też niedziela modlitw za kierowców. Odpust w Brzesku w parafii Miłosierdzia Bożego – suma odpustowa o 11.30. W Niedzielę Miłosierdzia o godzinie 15.00 będzie tu w kościele Godzina Miłosierdzia prowadzona przez młodzież – zapraszamy do wspólnej modlitwy.  
 9. Dziękuję już tradycyjnie dwóm rodzinom za urządzenie ciemnicy i Grobu Pańskiego, Bóg zapłać. Za ofiary na kwiaty zakupiłem kwiaty i stelaż pod baner, oraz nowe banery do ciemnicy i do grobu, aby coś zmienić z wystroju.
 10. Dziękuję druhom i druhnom OSP seniorom i juniorom za oprawę uroczystości adorację – wartę, ogień do poświęcenia i oprawę procesji. Bóg zapłać!
 11. Dziękuję ministrantom, aspirantom, lektorom i dziewczętom z DSM-u za adorację – czuwanie w ciemnicy i przy Grobie Pańskim.
 12. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się dwa numery: bieżący i specjalny.