Niedziela Najśw. Trójcy 2021

NIEDZIELA – TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 30 V 2021

1. Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy, niedziela Synodalna, zakończenie okresu Komunii św. wielkanocnej. O godzinie 11.00 Msza prymicyjna ks. Jana Kurka.
  2. Poniedziałek – Święto Nawiedzenia NMP, zakończenie nabożeństw majowych.
  3. Wtorek – św. Justyna męcz.. W miesiącu Czerwcu nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w te dni gdy mamy msze wieczorne.
  4. Środa – Nowenna i msza św., od 17.30 okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku.
  5. Czwartek – Boże Ciało, święto obowiązkowe, o 11.00 msza prymicyjna ks. Dawida Grabowskiego. Procesje w oktawie Bożego Ciała o 6.30 i 18.00. Składka na hospicja i cele charytatywne. Do asysty w Boże Ciało zapraszam strażaków OSP.O urządzenie ołtarzu proszę:
  6. Pod lipą – Tęczowa 100 – 50
  7. Koło starej zakrystii – Bocheńska 1-76
  8. Koło schodów – Skalna i Pod wieżami
  9. Przy krzyżu – Oś urocze 1-60
  10. Piątek – pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych od 8.00, od 17.30 okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku.
  11. Sobota – Św. Bonifacego, bpa i męcz., pierwsza sobota miesiąca.
  12. Niedziela – Dzień Dziękczynienia w Polsce, pierwsza niedziela miesiąca składka na cele diecezjalne.
  13. Dziękuję za zaangażowanie w wszelkie prace przygotowawcze wykonane z racji prymicji. Bóg zapłać.
  14. W tym tygodniu odbyły się dwa pogrzeby : śp. + Aleksandra Jędryki od uczestników pogrzebu będzie 8 mszy św. i śp. + Mariana Gicali, od uczestników pogrzebu będą 3 msze św.
  15. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.