Boże Narodzenie 2022

 1. Niedziela – uroczystość Bożego Narodzenia.
 2. Poniedziałek – święto św. Szczepana pierwszego męczennika, msze jak w niedzielę, składka na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Po sumie poświęcenie owsa. Jutro na sumie o godz. 11.00 nastąpi rozesłanie Kolędników Misyjnych, których po południu przyjmiemy w naszych domach. Ofiary z kolędy misyjnej przeznaczone są na cele misyjne.
 3. Wtorek – św. Jana Ewangelisty, po mszy porannej poświęcenie wina.
 4. Środa – świętych młodzianków męczenników – po mszy wieczornej błogosławieństwo małych dzieci.
 5. Czwartek – .
 6. Piątek – świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
 7. Sobota – nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o 15.00.
 8. Niedziela – Święto Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, Światowy Dzień Modlitw o Pokój, składka do dyspozycji Biskupa Tarnowskiego
 9. Dziękuję paniom z Caritasu do spakowania paczek. Dziękuję tym którzy przynieśli dary dla uboższych. Bóg zapłać!
 10. Dziękuję dwóm rodzinom, które już tradycyjnie wykonały wieniec adwentowy i urządziły szopkę. Także młodzieży dziękuję za pomoc w budowaniu szopki. Panom Adrianowi Kubali i Maciejowi Kożuchowi za zakup i przywóz choinek. Bóg zapłać!
 11. Za + Herminę Jędryka od uczestników pogrzebu będzie 3 msze św.
 12. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.