Boże Narodzenie 2022

1. Niedziela – uroczystość Bożego Narodzenia.
  2. Poniedziałek – święto św. Szczepana pierwszego męczennika, msze jak w niedzielę, składka na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Po sumie poświęcenie owsa. Jutro na sumie o godz. 11.00 nastąpi rozesłanie Kolędników Misyjnych, których po południu przyjmiemy w naszych domach. Ofiary z kolędy misyjnej przeznaczone są na cele misyjne.
  3. Wtorek – św. Jana Ewangelisty, po mszy porannej poświęcenie wina.
  4. Środa – świętych młodzianków męczenników – po mszy wieczornej błogosławieństwo małych dzieci.
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  7. Sobota – nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o 15.00.
  8. Niedziela – Święto Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, Światowy Dzień Modlitw o Pokój, składka do dyspozycji Biskupa Tarnowskiego
  9. Dziękuję paniom z Caritasu do spakowania paczek. Dziękuję tym którzy przynieśli dary dla uboższych. Bóg zapłać!
  10. Dziękuję dwóm rodzinom, które już tradycyjnie wykonały wieniec adwentowy i urządziły szopkę. Także młodzieży dziękuję za pomoc w budowaniu szopki. Panom Adrianowi Kubali i Maciejowi Kożuchowi za zakup i przywóz choinek. Bóg zapłać!
  11. Za + Herminę Jędryka od uczestników pogrzebu będzie 3 msze św.
  12. Zachęcamy do czytelnictwa: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.