6 Niedziela zwykła 2022

1. Niedziela – druga niedziela miesiąca, zmiany tajemnic po mszy porannej, o 11.00 msza z kazaniem dla dzieci, składka na potrzeby naszego kościoła.
  2. Poniedziałek – świętych Cyryla mnicha i Metodego bpa – patronów Europy.
  3. Wtorek – .
  4. Środa – Nowenna do MBNPomocy i msza św. o 17.00.
  5. Czwartek – .
  6. Piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia i msza św. o 17.00.
  7. Sobota – .
  8. Niedziela – trzecia niedziela miesiąca, składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  9. W minionym tygodniu były poczynione prace na parkingu celem zniwelowania wypływu wody na drogę. Dziękuję Panu Aleksandrowi Tota za zorganizowanie i nadzór tych prac i przekazanie rur-sączek, panom Grzegorzowi Marszałkowi i Kazimierzowi Marszałkowi za darmowo wykonane prace koparką i samochodem. Bóg zapłać. Do tych prac z kupiono sączki i kamień aby zapewnić filtrację, za które zapłacono 1860.00 zł.
  10. W parafii św. Jakuba w Brzesku w dniach 25-27 lutego br. planowana jest katechizacja przedmałżeńska w jeden weekend tzw. „Kurs przedmałżeński” „Narzeczeni u świętego Jakuba”.  Szczegóły i zapisy przez stronę parafialną brzeskojakub.pl lub  facebook parafii św. Jakuba w Brzesku. Dalsze szczegóły na afiszu na tablicy ogłoszeń.
  11. Zachęcamy do czytelnictwa Gościa Niedzielnego.